Naši učenici ponovo u humanitarnoj akciji


Posjet  Domu za djecu s posebnim potrebama

IMG-317d55e6e163f1279e02bd2d315d1998-VU petak 8. prosinca,  predstavnici Vijeća učenika naše škole predvođeni profesoricama Ivanom Novak i Marelom Marić, posjetili su Dom za djecu s posebnim potrebama u Mostaru. Posjet je bio organiziran u povodu obilježavanja Dana osoba s invaliditetom i blagdana sv. Nikole koji se slavi 6. prosinca.

Po samom dolasku popraćenom zvucima Tomislavove gitare, Ivan Stojčić u ulozi sv. Nikole je podijelio paketiće nazočnim mališanima. S njima smo pričali, pjevali i plesali te im tako izmamili osmjehe na lica. Razgovarali smo i s njihovim odgajateljima koji su nam o Domu i štićenicima, dali niz informacija  s kojima do sada nismo bili upoznati. Mališani su nas na kraju, zajedno sa svojim odgajateljima, lijepo ispratili  u nadi da ćemo ih ponovo posjetiti.

(pripremila: Luciana Džalto, 4.e)

 

 

 

Share This: